Biała Szkoła

Już po raz kolejny spędziliśmy wspólnie tydzień naszej tradycyjnej „Białej Szkoły” w Białce Tatrzańskiej. Pogoda na szczęście nie zawiodła – śnieg, słońce i lekki mróz stworzyły nam doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie. Młodzież pod okiem instruktorów, doskonaliła swoje umiejętności na stokach o różnych stopniach trudności.
Nie zabrakło także innych atrakcji jak wieczorne pływanie i relaks w basenach termalnych w kompleksie „Bania”. Po fizycznym wysiłku na stoku wizyta na basenie była strzałem w dziesiątkę. Hitem okazał się snow tubing. Zjeżdżanie na dmuchanych pontonach, sprawiło frajdę zarówno tym najmłodszym jak również najstarszym uczestnikom obozu. Wiek nie miał tutaj żadnego znaczenia. Jak co roku odwiedziliśmy Zakopane. Krótki spacer po Krupówkach, zakupy i spojrzenie na panoramę Tatr.
Biała Szkoła przyniosła wszystkim uczestnikom wiele radości i na pewno spotkamy się za rok!

b1_copy_copy.jpg  b22.jpg

b2_copy_copy.jpg  b3_copy.jpg