Szkolny "Kiermasz Wielkanocny"

Uczniowie klas II gimnazjum kontynuują rozpoczętą w ubiegłym roku szkolnym akcję charytatywną na rzecz dzieci z Domu Małego Dziecka w Kielcach.

Pierwsze fundusze na ten cel zbierali uczniowie klasy IIG1 w okresie poprzedzającym Wigilię. Aktualnie do zbiórki dołączyli uczniowie klasy IIG2.

Zorganizowali "Kiermasz Wielkanocny", który pod znakiem palm i pisanek zachęcał do kupowania ciast, babeczek, kajmaków a nawet przygotowanych na bieżąco tostów. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród grona pedagogicznego jak i uczniów. Młodzież wykazała się samodzielnością w organizowaniu tego typu imprezy szkolnej.

W czerwcu za zebrane pieniądze zakupimy niezbędne i brakujące elemanty wyposażenia Domu Małego Dziecka i wybierzemy się do nich z wizytą.

W przyszłym roku będziemy kontynuować rozpoczętą akcję.