Półfinał zawodów o Puchar Kielc Szkół Podstawowych w Pływaniu

Wczoraj w dniu 09.11. 2015r. na pływalni „FOKA” odbył się półfinał zawodów o Puchar Kielc Szkół Podstawowych w Pływaniu w których nasi uczniowie wzięli udział. Zawody rozgrywane były w dwóch terminach, a wyniki rywalizacji wyłonią szkoły zakwalifikowane do finałów. Nasza szkoła reprezentowana była przez 26 uczniów z klas: II, III, V i VI. Uczniowie wzięli udział w następujących konkurencjach:

• 25m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców klas I-III,
  • 50m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców klas IV-VI,
  • 25m stylem klasycznym chłopców klas I-III,
  • 25m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców klas I-III,
  • oraz w sztafecie 4x50m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców klas I-VI.

Wszyscy nasi zawodnicy spisali się na medal angażując się w 100% podczas konkurencji. Trzykrotnie nasi uczniowie stali na podium:
-Kosma Zwierzchowski za zajęcie 1 miejsca na dystansie 25m stylem grzbietowym chłopców klas I-III z wynikiem: 25,64 oraz za zajęcie 3 miejsca na dystansie 25m stylem dowolnym chłopców klas I-III z wynikiem: 22.80.
-Michał Jezierski za zajęcie 2 miejsca na dystansie 25m stylem klasycznym chłopców klas I-III z wynikiem: 35.05.
Nie da się ukryć, że Kolegium Szkół Prywatnych miało najlepsze grono kibiców na trybunach pływalni w postaci uczniów i rodziców.

alt alt