Andrzejkowe wróżby

Każdy z nas jest ciekawy, co go czeka w przyszłości. Czy spełnią się jego marzenia? W poniedziałek i w środę, 28 i 30 listopada w zaczarowany świat magii i wróżb przenieśli się uczniowie klas 0-III. Dzieci, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowały wróżby przepowiadające przyszłość, wróżyły sobie imię przyszłego męża lub żony, kręciły butelką na kole – szukając odpowiedzi na pytanie Co mnie czeka w najbliższej przyszłości? Jaki zawód będę wykonywać? Nie zabrakło magicznych kości i tradycyjnego ustawiania butów. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy muzyce. Z naszej magicznej sali wróżb nikt nie wychodził ze smutną miną, wszyscy byli bardzo radośni i świetnie się bawili.