Uwaga!!! Nadal trwa akcja zbierania plastikowych nakrętek

Przez cały rok szkolny 2011/2012 uczniowie Szkoły Podstawowej mozolnie zbierali plastikowe nakrętki. Akcja cieszyła się dużą popularnością, dzieci chętnie przynosiły na świetlicę zebrane nakrętki. Po zważeniu okazało się, że uzbieraliśmy ich aż ponad 63 kg!!!!!

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji. Dzięki waszej pomocy osoba potrzebująca otrzymała niezbędny sprzęt medyczny.

W tym roku szkolnym postanowiliśmy kontynuować zbiórkę. Jeśli macie w domu niepotrzebne nakrętki, przynieście je na świetlicę.

Osób potrzebujących jest tak wiele! Każdy z nas może pomóc spełnić ich marzenia!

Opiekunowie świetlicy szkolnej