Mikołajki

Santa Claus Day

Dzień Świętego Mikołaja to niezwykła chwila dla uczniów KSP, ale i nie tylko. Dnia 7 grudnia odbyło się spotkanie Mikołajkowe przygotowane dla przedszkolaków. Zaproszeni goście mieli okazję poznać naszą szkołę i naszych uczniów. Uczestniczyli w warsztatach plastycznych, w czasie których przygotowali piękne choinki, brali udział w zabawach sportowych utrzymanych w świątecznej atmosferze oraz ozdabiali smakowite ciasteczka. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał prezent i po raz kolejny uśmiech zagościł na twarzach naszych małych gości.

Santa Claus Day is an amazing moment not only for pupils of KSP. On the 7th of December Santa Claus Day for kindergarten children was organized. Invited guests had a chance to get to know our school and our pupils. They took part in art classes, prepared beautiful christmas trees, participated in christmas games and decorated delicious cookies. In the end every child received a present, wchich made them smile again.

p1p2

p3p4