Gimnastyka sportowa na świeżym powietrzu

Outdoor gymnastics

"Gimnastyka sportowa na świeżym powietrzu", to hasło przewodnie ostatnich zajęć z wychowania fizycznego kl. IV szkoły podstawowej. Uczniowie między innymi, dzięki takim zajęciom w naszej szkole poznają formy aktywnego spędzania czasu wolnego oraz zwiększają swoją świadomość na temat propagowania zdrowego stylu życia poza szkołom. Każdy z uczniów mógł aktywizować się poprzez wykorzystanie przyrządów sportowych i mini siłowni znajdujących się przy kieleckim parku. Kształtowanie sprawności ruchowej, to bardzo dobre rozwiązanie na spędzanie czasu w trakcie zbliżających się wakacji. POLECAMY!

Outdoor gymnastics was the motto of the lastest physical education lesson of the fourth class at primary school. Thanks to these activities pupils get to know different ways of spending free time actively. They are also aware of keeping a healthy lifestyle. Each pupil had a chance to do some exercises using various sport equipment and a mini-gym located in the park. Building physical shape is a good way of spending the forthcoming holiday and we highly recommend it!