Andrzejki najmłodszych

St. Andrew's Day

Dzień 30 listopada był pełen magii i czarów w Kolegium Szkół Prywatnych. Uczniowie wzięli udział w zabawie Andrzejkowej, na której wróżyli co przyniesie im przyszłość. Dzieci poznały tradycje związane z wigilią św. Andrzeja a czas umilały im wesołe Czarownice, które przepowiadały przyszłość i wróżyły dzieciom. Nie zabrakło także zabawy, w której poznaje się imię swojego przyszłego męża lub żony, wróżenia z kart czy też losowania własnej przepowiedni. Czas pomiędzy wróżbami umilały zabawy przy muzyce a także konkursy z nagrodami. Z magicznej sali nikt nie wyszedł ze smutną miną a radościom i uśmiechom nie było końca.

Friday, 30th of November was full of magic. Young students of Kolegium Szkół Prywatnych took part in St. Andrew's play, where they foretold what will bring them their future. Children got to know the traditions of St. Andrew's Day and played with witches. Moreover, pupils got to know the name of their future husband or wife, fortune-telling or draw own prophecy.

0103IMG 016506IMG 0159