17 stycznia

17th January

„Jak karnawał, to zabawa" pod takim hasłem dzieci z naszej szkoły spędzały czas na świetlicy kolejnego dnia ferii. Zajęcia rozpoczęliśmy od rozmowy na temat zwyczajów karnawałowych, następnie rozwiązywaliśmy quiz i bawiliśmy się w magiczne krzesła. Wykonywaliśmy zabawne okulary karnawałowe. Podczas pracy dzieciom dopisywały humory, nie zawiodła też ich pomysłowość i kreatywność.

"The Carnival comes with the fun"- that was the title of the winter holidays in our school. The lessons started with talking about carnival customs. Then, students made a quiz and there was a dancing chairs game. Pupils made funny carnival glasses. Kids were extremely happy while doing those activities. Thanks to that, there was no limit with creativity and fun.