22 stycznia

22nd January

Dnia 22.01 w naszej świetlicy rozpoczęliśmy przygotowania do balu karnawałowego. Każdy z nas wypowiedział się najpierw z czym mu się kojarzy słowo "karnawał", a następnie zajęliśmy się dekoracją strojów postaci, w które chcielibyśmy się wcielić. Nie obyło się także bez gier planszowych i rywalizacji zespołowej w zabawach na sali gimnastycznej. Próbowaliśmy swoich sił także w grach słownych. Dodatkowo uczniowie tworzyli przepiękne plakaty na temat karnawału w Polsce, Rio de Janeiro i Wenecji. Dowiedzieli się przy okazji różnych ciekawostek na temat tych krajów.Z uśmiechem na twarzy zakończyliśmy wspólne zabawy.

On 22 January, we began preparations for the carnival ball. Each of us spoke about carnival and we started decorating our outfit for carnival. There were also games, board games and word games. The students created beautiful posters about the carnival in Poland, Rio de Janeiro and Venice. They learned different curiosities about these countries. With a smile on our face, we ended up having fun together.

22i 03 22i 04

22i 05