Dzień Rodziny w KSP

The Family Day in KSP

Uczniowie klas 1-3 przez dwa dni świętowali w Karczmie Cztery Konie. Nie zabrakło konkurencji sportowych, gier i zabaw integrujących klasy i rodziny. Była to też świetna okazja do zaprezentowania przed rodzicami wierszy i piosenek przygotowanych z okazji Dnia Mamy i Taty, oraz wręczenia własnoręcznie wykonanych upominków. Ponadto uczniowie klas trzecich przedstawili prezentacje o sobie czyli Public speech. Humor dopisywał wszystkim uczestnikom zabawy, pogoda także nie zawiodła.
Dzień rodziny świętowali także uczniowie klasy 0, którzy to zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne. Na początku wszyscy recytowali wiersze dla swoich rodziców, później zaśpiewali piosenkę, a na koniec wykonali układ taneczny do muzyki. Po występach nadszedł czas na wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków dla rodziców. Następnie nadeszła pora na poczęstunek, a po nim czas na zabawy. Po zabawach można było sprawdzić swoją kondycję na rolkach, mini golfie i dmuchańcach.
Do zobaczenia za rok!

Our grade 1-3 pupils celebrated for two days in Cztery Konie restaurant. There were plenty of sport competitions, games and plays which integrated groups and families. It was also the great opportunity to present rhymes and songs prepared for Mother's and Father's Day, and to gave handmande gifts. Finally students of grade 3 performed presentations about themesleves, called Public Speech. Everyone had a good mood, the weather was also great.
Family Day was also celebrated by class 0a, which presented their vocal and dancing skills. At the beginning, everybody recited some poems for the parents. Next, they sang a song and at the end they danced. After the performance, there was a time for giving handmade gifts for the parents. There was also time for some food and after that for fun and games. After playing, kids could have tried themselves in rollerblading, minigolf or inflatable toys. See you next year!

01DSC 9263

DSC 919520190605 1519500102