Ostatni dzwonek!

The last bell!

W dniu 17 czerwca odbyła się dyskoteka szkolna. Uczniowie klas ósmych oraz trzecich gimnazjum wraz z osobami towarzyszącymi bawili się na dyskotece "na zakończenie szkoły". Muzyka porywała do tańca, wszyscy świetnie się bawili, a na parkiecie pojawili się również pedagodzy. Oprawę muzyczną gwarantował DJ Mariusz Gaworek. Samorząd Uczniowski - organizator dyskoteki, ma nadzieję że świetna zabawa głęboko zapadła w pamięci uczestnikom i z sentymentem będą wracać do chwil spędzonych nie tylko w szkolnej ławce.

On 17th June there was a school disco. The 8th graders of European Primary School and 3rd graders of First Bilingual Junior High School had a great fun during the farewell prom. The students and the teachers alike danced and had fun. The music was great, there was a DJ Mariusz Gaworek. The school council - the organiser of the disco- hopes the students will remember the disco for a long time!