Ferie z KSP: 18 stycznia

Winter holidays: 18th January

Drugi dzień ferii upłynął z baśniami Braci Grimm, uczniowie poznali "Baśń o Wilku i siedmiu Koźlątkach". Z bajki tej bez trudu wynieśli morał, aby nigdy nie wpuszczać obcych i nieznanych osób do domu. Uczniowie integrowali się ze sobą poprzez zabawy ruchowe, słowne i tematyczne. Wychowankowie ćwiczyli motorykę małą i rozwijali sprawności manualne kolorując ilustracje do poznanej bajki, a także próbowali sami opowiedzieć historyjkę i wymyślić jej oryginalne zakończenie.
Nie zabrakło również ruchu na sali gimnastycznej, gdzie wszyscy doskonalili zwinność i gibkość grając w gry zespołowe. Po obiedzie dzieci skorzystały ze sprzyjającej pogody i wybrały się na spacer z wizytą do drugiej siedziby naszej szkoły. Maluchy miały okazję zwiedzić placówkę i podziwiać piękny zimowy krajobraz zza jej okien.

.