Dzień Świętego Patryka

St. Patrick's Day

W piątek, 15 marca, uczniowie klas 0-3 obchodzili Dzień Świętego Patryka.
Nasza szkoła zamieniła się w morze zieleni, gdy wszyscy ubrali się na zielono - narodowy kolor Irlandii.
Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać wiele fascynujących faktów związanych z irlandzkimi tradycjami.
Lekcje języka angielskiego stały się jeszcze bardziej ekscytujące dzięki quizom i krzyżówkom, które dotyczyły Irlandii, jej symboli oraz legend o św. Patryku i małym, złośliwym skrzacie, zwanym Leprechaun!

On Friday, March 15, students from grades 0-3 celebrated St. Patrick's Day. Our school turned into a sea of green as everyone dressed in green - the national color of Ireland. During classes, children had the opportunity to learn many fascinating facts about Irish traditions. English lessons became even more exciting with quizzes and crosswords about Ireland, its symbols, and legends about St. Patrick and the mischievous little sprite known as the Leprechaun!

patryk1mpatryk2m