Kursy Języków Obcych

W Kolegium Szkół Prywatnych oferujemy kursy języka angielskiego dla dzieci od piątego roku życia. Zajęcia odbywać się będą w małych grupach (max 8 dzieci w grupie) dwa razy w tygodniu po 45 min.

Zdajemy sobie sprawę, że dowożenie dzieci na zajęcia w godzinach popołudniowych może zająć Rodzicom więcej czasu, dlatego też proponujemy zajęcia raz w tygodniu po 1,5 h z dwiema pięciominutowymi przerwami w trakcie zajęć.

Angielski:

* Preliminary English Test;
* First Certificate in English;
* Certificate in Advanced English;
* Business in English Certificate: Preliminary, Vantage, Higher.

Niemiecki:

* Zertifikat Deutsch;
* Zentrale Mittelstufenprüfung.

Hiszpański:

* Diploma Intermedio de Español;
* Diploma Superior de Español.

Nauka języka

Nauczymy Cię języka w ciekawy sposób

Nauka odbywa się pod kierunkiem dwóch lektorów i od początku podzielona jest na podstawowe sprawności językowe, tzn. mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. Stworzymy Ci okazję do konwersacji (native speaker, Mutterspracher)
Zajęcia językowe uzupełnione są o:

* naukę w oparciu o oprogramowanie komputerowe;
* zajęcia w „listening room” (doskonalenie rozumienia ze słuchu);
* kino w wersji oryginalnej.

Zapewniamy stałą ocenę postępów w nauce

i semestralne raporty.

Baza dydaktyczna

Posiadamy własną bazę dydaktyczną przy ul. Karczówkowskiej 27:

* siedem pracowni językowych;
* sześć pracowni komputerowych;
* trzy pracownie multimedialne;
* internet cafe - kawiarnia;
* biblioteka językowa.

Imprezy towarzyszące

Nauka języka w Kolegium Szkół Prywatnych to także nauka poza salami lekcyjnymi. Szkoła organizuje w ciągu roku imprezy okolicznościowe, m.in. Halloween Party, Christmas Party, a na koniec kursu uroczyste zakończenie roku wraz z rozdaniem dyplomów. Ponadto wszyscy Słuchacze są mile widziani na wszystkich imprezach kulturowych i rozrywkowych, odbywających się w klubie Cooltura.