Bezpieczne ferie

Safe winter holidays

Aby zadbać o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, w dniu 9 stycznia b.r. odbyło się w naszej szkole spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów kl.O-VI., które poprowadziły przedstawicielki Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Spotkanie dotyczyło "Bezpieczeństwa i zagrożeń podczas ferii zimowych".
Funkcjonariuszki udzieliły wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu. Przeprowadzone spotkanie zakończono dyskusją z uczniami. Wszystkim wychowankom życzymy aby ferie zimowe upłynęły wesoło, zdrowo i bezpiecznie.

On 9 January 2019 pupils of Kolegium Szkół Prywatnych met with police representatives. They talked about security in the winter holidays. The officers gave instructions on how to safely play in the snow. The meeting was completed with a discussion with the students. We wish all pupils that winter holidays will be fun, healthy and safe.

0102

0304