Halloween

We wtorek 29. października odbyła się dyskoteka halloweenowa dla uczniów klas 4-6. Wszyscy świetnie się bawili.
Dyplom za 1. miejsce na najlepsze przebranie halloweenowe wraz z atrakcyjną nagrodą w postaci paczki słodyczy i dodatkowego nieprzygotowania z wybranego przedmiotu otrzymała Amelka Kowalik, 2. miejsce zajął Leon Gałuszka natomiast 3. - Piotr Puchała.
Koronę Królowej Tańca otrzymały aż 4 uczennice: Hania Piątek, Zosia Brumirska, Ada Stępień i Lila Romanowska a Królem Parkietu został Szymon Solakiewicz.
Nie zabrakło też rywalizacji klasowych - uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat Halloween, w tym konkursie paczkę "strasznych słodyczy" wygrała klasa 4e.
Dzień później Halloween obchodzili uczniowie ze starszych klas. W klubie Cooltura pojawiło się mnóstwo osób w mrocznych przebraniach.
Nagrodę za najlepsze przebranie zdobył Antek z I klasy Pierwszego Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

1SAVE 20191031 114908 copy